رنگ و لایت روشن موی کوتاه در سالن زیبایی هیدا بیوتی

یکى از مدل هاى جذاب براى تغییر در استایل موها، رنگ و لایت روشن موی کوتاه است که علاوه بر زیبایى خیره کننده، باعث مى شود حسابى تغییر کنید و چهره تان متحول شود. پس اگر موهاى بلند و تیره ای دارید، پیشنهاد مى کنیم یک انقلاب اساسی در آنها ایجاد کنید ؛ مخصوصا در این فصل تابستان که قطعا از خنکى انتخابتان هم بسیار راضى و خوشنود خواهید شد.
با ما ما در هیدا بیوتى همراه باشید تا مدل های زیبا و جذاب رنگ و لایت روشن موی کوتاه را ببینید و از آنها ایده بگیرید.

مزایاى رنگ و لایت روشن موى کوتاه

مزایاى رنگ و لایت روشن موى کوتاه

• مسلما موهاى بلند، زیبایى و دلربایی فوق العاده اى دارند اما دکلره کردن آنها، ریسک بسیار زیادى دارد. مخصوصا اگر تکنیک هاى هایلایت و رنگ و دکلره مو به خوبى و به شیوه اصولى روی آنها اجرا نشود و باعث شود که موها آسیب ببینند.

اما حتى اگر به درستى و کاملا تخصصى هم انجام شود، باز هم به مراقبت زیادى نیاز دارد و باید هزینه زیادى هم براى این مراقبت ها متحمل شوید. اما خب، موى کوتاه هیچ کدام از این دردسرها را ندارد!. حتى اگر تماماً هم دکلره شود، باز هم مراقبت از آن آسان است و هر خانم و دختر خانمى با هر سطحى از دغدغه و مشغله هاى روزمره زندگی، باز مى تواند از پس آن برآید.

رنگ و لایت روشن موی کوتاه، جذابیت آن را بیشتر مى کند. در واقع هر نوع هیرکات و کوتاهی مو با انواع هایلایت هاى روشن زیباتر مى شود.

• رنگ و لایت روشن موى کوتاه، ایرادات موها را رفع مى کند. همان طور که مى دانید، بسیارى از خانم ها بعد از رنگ و مش هاى طولانى مدت، رنگ کردن مو در سالن هاى غیر معتبر و غیر تخصصى، بالا رفتن سن و برخى بیمارى هاى مربوط به زنان (مصرف داروهای هورمونی و…)، دچار ریزش مو مى شوند.

کم پشت شدن موها مشکل رایجی است که بسیارى از خانم ها آن را تجربه کرده اند و یا در حال حاضر از آن رنج مى برند. جالب است که اولین اقدام خانم ها بعد از ابتلا به ریزش مو، کوتاه کردن موهاست.

پیشنهاد ما هم این است با رنگ و لایت روشن موی کوتاه، جذابیت خود را بیشتر کنید. رنگ و لایت روشن موی کوتاه باعث عمق دادن به موها مى شود و کارى مى کند حجیم تر و پرتر به نظر بیاید.

برخى مدل موهاى کوتاه، تنها در کنار یک رنگ و لایت حرفه ای زیبا هستند!….

حتما پیش آمده که یک مدل موی کوتاه ببینید و از آن خوشتان بیاید و بروید و آن مدل را روى موهایتان پیاده کنید، اما نتیجه؛ باب پسندتان نبوده و چیزى که انتظار داشتید محقق نشده باشد. به احتمال خیلى زیاد، توجه نکردن به مدل رنگ و لایت روشن موی کوتاه در کنار آن مدل کوتاهی مو است که باعث متفاوت شدن مدل ها مى شود. پس اگر از یک مدل کوتاهی مو خوشتان آمد، حتما به رنگ و لایت آن هم توجه کنید.

بیشتر بدانید : منظور از هایلایت مو چیست؟

بیشتر بدانید : منظور از رنگ و لایت مو چیست؟

مدل هاى رنگ و لایت روشن موى کوتاه

مدل هاى رنگ و لایت روشن موى موتاه

اگر به دنبال راهنمایى جهت رنگ و لایت روشن موی کوتاه هستید، باید بگوییم که تکنیک هاى آن دقیقا مانند تکنیک هاى هایلایت روشن موهاى بلند است و تفاوتى در آن وجود ندارد. بنابراین انواع:
• رنگ مو و هایلایت فانتزى
• رنگ مو و هایلایت بلوند و روشن
• انواع هایلایت هاى قهوه اى روشن
• مدل هاى مختلف آمبره، بالیاژ، سامبره، لولایت و…
را مى توانید روى موهاى کوتاه اجرا کنید. تنها تفاوت در این است که براى موهاى کوتاه باید تناسب ها را کمتر کنید. در واقع شروع هایلایت ها از فاصله کاملا نزدیک به ریشه موها شروع مى شود تا مدل رنگ و لایت روشن موی کوتاه کاملا به معرض نمایش دربیاد.
یک نکته:
دقیقا به دلیل همین موضوع که هایلایت ها فاصله کمى تا کف سر دارند، مدل هاى رنگ و لایت روشن موی کوتاه ، مدت زمان طولانى ترى زیبا و جذاب باقى مى مانند. یعنى با رشد موها، مدل هایلایت ها به هم نمى ریزد و تازه زیباتر هم مى شود.

پس این هم یکى دیگر از مزایاى رنگ و لایت روشن موى کوتاه است که ماندگارى و دوام بیشترى دارد و حتى مى توانید به راحتى در رنگ ساژهاى بعدى، مدل آن را تغییر دهید.

بیشتر بدانید : کاشت مژه

بیشتر بدانید : اصلاح ابرو

20 مدل رنگ و لایت روشن موی کوتاه

بیشتر بدانید : خدمات طراحی ناخن

بیشتر بدانید : خدمات منیکور و پدیکور

برای دریافت مشاوره با کارشناسان سالن زیبایی هیدا بیوتی با ما در تماس باشید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *