رنگ و لایت مو دخترانه جدید در سالن زیبایی هیدا بیوتی

در این مقاله، می توانید 20 مدل رنگ و لایت مو دخترانه جدید را ببینید که همگی ترندهای روز و مدل های بسیار شیکی هستند که قطعا مورد پسندتان خواهد بود. پس با ما در هیدا بیوتی همراه باشید.

رنگ و لایت مو دخترانه یعنی چه؟

جستجوی “مدل رنگ و لایت دخترانه جدید”، یکی از پرتکرارترین جستجوهای گوگل است و خب حتما دلیلی دارد که چنین چیزی ترند شده و جستجو در آن زیاد است. با اینکه بیشتر آرایشگرها و هیرکالریست ها، اعتقاد دارند که رنگ و لایت چنین دسته بندی ای ندارد، اما اگر بخواهیم درست و منطقی به آن نگاه کنیم، وجود دارد.
دختر خانم ها و بعضی از خانم های متاهل، مدل های ساده را بیشتر می پسندند؛ زیرا باعث تغییرات جزئی اما بسیار شیکی در استایل مو و چهره آنها می شود. پس این دسته بندی و سرچ رنگ و لایت دخترانه جدید، کاملا منطقی است یا حداقل باید بپذیریم که در کشور ما، دسته بندی رنگ و لایت دخترانه وجود دارد.

ویژگی های رنگ و لایت مو دخترانه جدید:

میزان آسیب به موها

میزان آسیب به موها در رنگ و لایت دخترانه کم است. چیزی که به سلامت موها خیلی آسیب وارد می کند، دکلره و روشن کردن موهاست که در بسیاری از مدل های هایلایت مو نیاز هست که چنین اتفاقی بیفتد و موها به صورت کامل و یا بخش های زیادی از آن دکلره می شوند. اما همان طور که گفتیم، بیشتر مدل های رنگ و لایت دخترانه جدید، ساده هستند و نیازی به دکلره زیاد ندارند.
پس چنین مدل هایی، آسیب بسیار کمتری به موها وارد می کنند و از طرفی، نگهداری و مراقبت از آنها نیز چندان سخت نیست (هزینه های زیادی هم ندارد).

میزان تغییرات مو و چهره

اگر شما بخواهید تمام موها را چندین درجه روشن کنید، قطعا اتفاقی که می افتد این است که چهره تان به طور کامل تغییر می کند که البته چنین تغییری، معمولا مورد پسند و درخواست دختر خانم های جوان نیست. اگر شما هم چنین تغییرات بزرگی را نمی خواهید، پس باز هم مدل رنگ و لایت دخترانه جدید است که به کمک شما می آید.
در انواع مدل رنگ و لایت دخترانه جدید، تغییرات مو و چهره بسیار کم است. ضمن اینکه بسیاری از خانم ها اعتقاد دارند که رنگ و لایت های خیلی روشن به چهره شان نمی آید و مدل های دخترانه، بیشتر به دردشان می خورد.

تناسب با انواع مدل مو

یکی دیگر از ویژگی های جالب رنگ و لایت دخترانه جدید، تناسب آن با مدل موهای مختلف است. در گذشته، بیشتر دختر خانم ها موهایی بلند و افشان داشتند اما این روزها، ترندهای زیبایی تغییر کرده اند و مدل هایی با قد موی کوتاه و متوسط نیز محبوب شده اند.
نگران اینکه تغییر رنگ موها به مدل آنها می آید یا خیر، نباشید. چرا که می توانید رنگ و لایت دخترانه را روی هر مدل مویی امتحان کنید.

بیشتر بدانید : منظور از هایلایت مو چیست؟

بیشتر بدانید : منظور از رنگ و لایت مو چیست؟

20 مدل رنگ و لایت مو دخترانه جدید در سال 2023

 1. بلوند دخترانه – یک بلوند جذاب و زیرکانه
بلوند دخترانه – یک بلوند جذاب و زیرکانه

اگر به جزئیات این رنگ و لایت دخترانه جدید دقت کنید، قطعا متوجه زیرکانه بودن آن می شوید. ریشه های تیره، خیال شما را از بابت استراحت دادن به موها راحت می کند و از طرفی، این مدل بلوند کردن موها، تا مدت های طولانی زیبا باقی می ماند. زیرا ریشه ها تیره هستند و لازم نیست که زود به زود آن را ترمیم کنید.

 1. رنگ موی تکه ای
رنگ موی تکه ای

این مدل روشن کردن موهای جلوی پیشانی، باز هم در تابستان 2023 ترند شده است و می توانید به استقبال آن بروید. اما امسال دستتان برای روشن کردن مقدار بیشتری از موهای پیشانی باز است. در سال گذشته تنها یک تکه باریک از موها روشن و بلوند (یا رنگ های دیگر) می شد و امسال می توانید یک دسته حجیم و وسیع را روشن کنید.

 1. بلوند خاکستری – دودی
بلوند خاکستری – دودی

این هم یک بلوند زیبای دیگر که قطعا یکی از بهترین انتخاب ها برای مدل رنگ و لایت دخترانه جدید خواهد بود. این مدل خاکستری – دودی، هم دلربایی موی بلوند را دارد و هم اینکه شکوه موهای تیره را لابه لای موهایتان حفظ می کند.

بیشتر بدانید : کاشت مژه

بیشتر بدانید : اصلاح ابرو

 1. هایلایت کاراملی
هایلایت کاراملی

هایلایت کاراملی برای پوست هایی که تن تیره ای دارند، بسیار عالیست. این سبک هایلایت مو باعث ایجاد عمق بیشتری در موها می شود. اگر نمی خواهید که رنگ زمینه موها را تغییر دهید، این مدل را حتما امتحان کنید.

 1. هایلایت مسی
هایلایت مسی

این هایلایت جذاب را هم می توانید روی موهای مشکی امتحان کنید. برای اضافه کردن عمق بیشتر به این هایلایت، از قهوه ای بورگاندی شروع کنید تا در انتها به سایه های مسی رنگ برسید.

 1. بیبی لایت روی موهای مشکی
بیبی لایت روی موهای مشکی

یک مدل رنگ و لایت دخترانه جدید دیگری که حتما پیشنهاد می کنیم امتحان کنید، این مدل بیبی لایت روی موها مشکی است. موهای بلوند چنان حرفه ای در لابه لای موهای مشکی مخفی شده اند که کمتر کسی متوجه طبیعی نبودن آنها می شود.

 1. لایت قرمز روی موهای مشکی
لایت قرمز روی موهای مشکی

در سال های گذشته، ترند چنین رنگ مویی فقط روی قهوه ای بودن هایلایت ها بود. امسال می توانید رگه های قرمز را در موهای مشکی و تیره رنگ بزنید.

 1. هایلایت قهوه ای بلوطی
هایلایت قهوه ای بلوطی

بگذارید یک مدل رنگ و لایت دخترانه جدید دیگر هم برای رنگ پوست های گرم و تیره معرفی کنیم. این هایلایت بلوطی قطعا انتخاب باشکوهی در این تابستان خواهد بود.

 1. هایلایت مسی
هایلایت قهوه ای بلوطی

این هایلایت مسی – هلویی هم یکی از جذاب ترین انتخاب هاست.

 1. بالیاژ بلوند دخترانه
هایلایت قهوه ای بلوطی

اگر به دنبال یک بالیاژ دخترانه هستید، قطعا این مدل زیبا همان چیزی است که باید انتخاب کنید. زمینه قهوه ای با هایلایت بالیاژ مسی.

 1. کنتراست تیره به روشن
کنتراست تیره به روشن

برای این کنتراست جذاب ، هر رنگی را می توانید انتخاب کنید، اما اگر از مشکی به بلوند برسید، قطعا دخترانه تر و جذاب تر خواهد بود.

 1. لایه های کاپوچینویی
لایه های کاپوچینویی

این مدل رنگ و لایت دخترانه جدید هم تقریبا پای ثابت همه مدل های دخترانه است که همیشه زیباست و جذابیت دارد.

 1. بالیاژ بلوند روشن (سفید)
بالیاژ بلوند روشن (سفید)

اگر به مدل های خیلی روشن علاقه دارید، قطعا این بالیاژ زیبا می تواند انتخاب خوبی باشد. اگر رنگ پوستتان چندان روشن نیست، نگران نباشید، از ریشه تا چند سانت پایین تر را رنگ تیره بزنید.

بیشتر بدانید : خدمات طراحی ناخن

بیشتر بدانید : خدمات منیکور و پدیکور

 1. هایلایت عسلی روی موهای بلند
هایلایت عسلی روی موهای بلند

اگر موهای بلندی دارید، این هایلایت زیبا را امتحان کنید. رنگ عسلی آن باعث می شود موهایتان حجم و عمق بیشتری بگیرد.

 1. بلوند دودی
بلوند دودی

شاید موهای کوتاه را بیشتر می پسندید. اگر رنگ پوستتان هم روشن باشد، با این بلوند دودی، بهتر به نظر خواهید رسید، پس امتحانش کنید.

 1. هایلایت رزگلدی
هایلایت رزگلدی

زمانی که رنگ مو و هایلایت رزگلد ترند شد، کسی باورش نمی شد که این مدل رنگ و لایت دخترانه جدید جزء ترندهای ثابت در تابستان شود.

 1. آمبره قرمز آتشین
آمبره قرمز آتشین

احتمالا هر دختر خانمی باید رنگ موی قرمز را امتحان کند، چون جزء جذاب ترین ترندهای رنگ و لایت دخترانه جدید است و هرگز تکراری نمی شود.

 1. هایلایت فانتزی
هایلایت فانتزی

اگر به دنبال یک هایلایت فانتزی اما نه چندان بولد هستید، این هایلایت آبی تیره در موهای مشکی، همان چیزی است که می خواهید.

 1. رنگ موی مشکی با هایلایت قهوه ای
رنگ موی مشکی با هایلایت قهوه ای

این کم ریسک ترین هایلایت دخترانه است که می توانیم به شما معرفی کنیم. البته با وجود سادگی، بسیار شیک است .

 1. هایلایت شکلاتی – قهوه ای
هایلایت شکلاتی - قهوه ای

این هم یک انتخاب دیگر برای کسانی که دوست ندارند خیلی ریسک کنند.

برای دریافت مشاوره با کارشناسان سالن زیبایی هیدا بیوتی با ما در تماس باشید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *