هایلایت مو در تهران در سالن زیبایی هیدا بیوتی

راه‌های زیادی برای تغییر کردن و زیباتر شدن وجود دارد که یکی از آن‌ها هایلایت کردن موها است. بهترین سالن هایلایت مو در تهران در اختیار هیدا بیوتی بوده که توسط دستان هنرمند آرایشگران زبده زیبایی را به موها شما هدیه می‌دهد.

اگر خواهان ایجاد تنوع در استایل خود هستید، هایلایت کردن موها راهی بسیار ایده‌آل برای ایجاد یک تغییر بزرگ و شگفت انگیز است.

هایلایت مو چیست؟

هایلایت مو چیست؟

هایلایت به معنای رنگ کردن تکه‌هایی از مو است که موها را از cمینه اصلی روشن‌تر می‌کند. روشن‌تر و هایلایت شدن موها باعث ایجاد حجم و بُعد می‌دهد که منجر به خارج شدن از یکنواختی می‌شود. بانوانی که موهای نازک و کم حجمی دارند توسط هایلایت می‌توانند زیبایی بی‌نظیری را در موهای خود به وجود آورده و چهره خود را تغییر دهند.

زنان و دختران که همواره خواهان حفظ زیبایی و زیباتر به نظر رسیدن موهای خود هستند به هایلایت رو آورده‌اند. هایلایت مو در تهران در سالن زیبایی هیدا بیوتی با استقبال بسیار زیادی رو به رو شده است زیر ا می‌توان یا کل موها را رنگ کرد و سپس روی آن هایلایت اجرا کرد یا اینکه فقط در بخش‌هایی از مو شیوه هایلایت را به کار برد.

روش‌های هایلایت طبیعی مو در سالن زیبایی هیدا بیوتی

روش‌های هایلایت طبیعی مو در سالن زیبایی هیدا بیوتی

قیمت هایلایت مو در تهران بسیار متنوع است که به کیفیت مواد مصرفی و روش انجام هایلایت بستگی دارد. بدون هیچ نگرانی بابت هزینه هایلایت کردن موهای خود را به هیدا بیوتی سپرده و با هزینه اقتصادی و مقرون به صرفه موهای خود را زیباتر کنید. هایلایت مو که این روزها بسیار تنوع پیدا کرده است به یکی از دو روش‌ زیر انجام می‌شود:

هایلایت کلاسیک

هایلایت مو با فویل که به آن هایلایت کلاسیک هم گفته می‌شود نیازی به استفاده از کلاه ندارد. در این روش تمام یا تکه‌ای از مو به چند بخش تقسیم شده و از ریشه مو یا پایین‌تر تا انتها درون فویل پیچیده شده، دکلره می‌شود و در نهایت روی آن رنگ گذاشته می‌شود.

هایلایت مو با فویل یا سوئیت مش انجام می‌شود. سوئیت مش جایگزین فویل آلومینیومی بوده که چسبیدن موها با استفاده از خود مواد صورت می‌گیرد و به هیچ عنوان درون آن مانند فویل داغ نمی‌شود در نتیجه تغییر رنگ به وضوح قابل رویت بوده و از آسیب رسیدن به موها جلوگیری میکند

هایلایت مو با کلاه

کلاه‌های خاصی وجود دارند که دارای روزنه و منفذ بوده که می‌توان مو را از داخل آن عبور داد و بیرون کشید. در چنین حالتی رشته‌های نازک مو توسط سوزن مخصوص از زیر کلاه خارج شده و سپس عملیات هایلایت آغاز می‌شود.

بیشتر بدانید : منظور از آمبره مو چیست؟

بیشتر بدانید : منظور از رنگ و لایت مو چیست؟

آشنایی با انواع خدمات هایلایت مو در هیدا بیوتی

آشنایی با انواع خدمات هایلایت مو در هیدا بیوتی

هایلایت مو با روشن کردن بخش‌هایی از مو باعث ایجاد سایه روشن شده که دارای زیر مجموعه‌های زیادی است. متداول‌ترین و البته محبوب‌ترین روش‌های هایلایت مو در تهران عبارتند از:

هایلایت طبیعی

در هایلایت طبیعی موها ظاهر بسیار طبیعی به خود گرفته و رنگ انتخابی بیشتر از ۲ تا ۳ درجه از رنگ زمینه مو روشن‌تر نخواهند شد. برای اجرای تکنیک هایلایت طبیعی ابتدا رگه‌های باریکی از قسمت جلویی مو جدا شده و به صورت لایه ‌لایه این کار تکرار می‌شود.

موهای جدا شده با رنگ موی کمی روشن‌تر از رنگ اصلی رنگ می‌شوند. اگر موهایی پرحجم با زمینه تیره دارید، هایلایت طبیعی جلوه‌ای بسیار شیک و فریبنده روی موها خواهد داشت.

هایلایت مخفی

هایلایت مخفی راهی برای ایجاد تغییر محسوس و ظریف در موها بوده که دسته‌های باریکی از لایه‌های زیرین و پنهان مو جدا شده و سپس رنگ می‌شوند. بعد از رنگ شدن، تغییر رنگ موی مشاهده شده بسیار ظریف و زیبا بوده که نما بسیار زیبایی به وجود می‌آورد.

هایلایت تکه‌ای

در هایلایت تکه‌ای، موها با کلاه مش یا فویل و گاهی اوقات سوئیت مش جدا شده و تبدیل به دو تا سه درجه روشن‌تر از رنگ موهای زمینه می‌شوند. هرچه رنگ انتخابی به رنگ زمینه مو نزدیک‌تر باشد، ظاهر طبیعی‌تری به وجود می‌آید.

در صورت تمایل به ایجاد رنگ‌های فانتزی ابتدا باید موها دکلره شده سپس رنگساژ شوند. تکنیک هایلایت تکه‌ای مناسب موهای زبر و ضخیم بوده که ظاهر ظریف به موها می‌دهد.

هایلایت آمبره

آمبره مو جزو تکنیک‌های جدید در رنگ مو به شیوه هایلایت است که در آن موها از ریشه تیره رنگ بوده و در حرکت به سمت ساقه مو، روشن‌تر می‌شود. تغییر رنگ در آمبره به صورت خط مرزی بین رنگ روشن و تیره کاملا مشخص بوده که دارای نظم خاصی است.

هایلایت بالیاژ

در تکنیک بالیاژ آرایشگر بدون استفاده از فویل و کلاه مخصوص مش، موها را شبیه به آمبره رنگ می‌کند. در بالیاژ برخلاف آمبره روند تغییر رنگ کندتر بوده که ظاهری طبیعی‌ به وجود می‌آورد. هایلایت از ریشه مو شروع شده و در حرکت به سمت ساقه بسیار ملایم تغییر رنگ می‌دهد که روشن‌تر می‌شود. در بالیاژ روند تغییر رنگ نظم ندارد بلکه شلخته بوده و دست در آن آزاد است.

تکنیک بالیاژ برای انواع موهای کوتاه و بلند مناسب است که برای دختران جوانی که می‌خواهند تغییرات محسوسی در موهای خود به وجودآورند انتخابی ایده‌آل است. بالیاژ نسبت به سایر تکنیک‌ها، نیاز به تمدید کمتری داشته و با رشد ریشه، تغییر چندان زیادی در آن به چشم نمی‌خورد.

هایلایت سامبره

ترکیب آمبره و بالیاژ، تکنیک سامبره را شکل می‌دهد با این تفاوت که در سامبره روند تغییر رنگ بسیار بیشتر از بالیاژ یا آمبره ملایم بوده و خط مرزی بین رنگ روشن و تیره روی موها دیده نخواهد شد. در سامبره برخلاف آمبره و بالیاژ، از دکلره برای روشن‌تر شدن ساقه مو استفاده نشده و فقط با رنگ مو کمی روشن‌تر می‌شوند که ظاهر بسیار طبیعی به وجود می‌آورند.

بیشتر بدانید : خدمات طراحی ناخن

بیشتر بدانید : خدمات منیکور و پدیکور

مراقبت‌های بعد از هایلایت مو

مراقبت‌های بعد از هایلایت مو

برای اینکه اثرات هایلایت به کیفیت روز اول و برای مدت طولانی‌تری باقی بماند نیازمند مراقبت‌های ویژه است. موها پس از هایلایت و رنگ شدن پروتئین‌های خود را از دست داده طوریکه شکننده و حساس می‌شوند از این رو نیاز است:
• روزانه موها را با شانه‌ چوبی شانه کنید
• هنگامی که موها خیس است، آن را شانه نکنید
• روغن‌های گیاهی به ویژه روغن نارگیل به موها بزنید
• از وسایل حرارتی (اتو مو، سشوار و …) کمتر استفاده کنید
• میزان شستشو موهای رنگ شده را تا هفته‌ای دو بار کاهش دهید
• از شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده و بدون سولفات استفاده نمایید
• هفته‌ای دو بار از نرم کننده، ماسک تقویت کننده مو و بدون سولفات استفاده کنید
• قبل از رفتن به استخر برای جلوگیری از آسیب مو توسط کلر به موها روغن نارگیل بزنید.

هایلایت مو در هیدا بیوتی

هایلایت مو در هیدا بیوتی

هایلایت مو در تهران در بهترین سالن آرایش در سعادت آباد انجام می‌شود با استقبال گسترده‌ای مواجه شده است. بهترین خدمات رنگ و لایت مو با شادی تیموری با استفاده از آخرین متد هایلایت مو 2023 انجام می‌شود که همه انواع آن در نوع خود خاص و یونیک هستند. موهای خود را به مرکز تخصصی هیدا بیوتی در تهران بسپارید تا با دیدن زیبایی آن اعتماد به نفس شما بیش از پیش یافته و از ته دل لبخند رضایت بزنید.

کارشناسان هیدا بیوتی آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان هستند که از طریق راه‌های ارتباطی زیر می‌توانید با مجموعه در تماس باشید:
• تلفن ثابت: 88695161-021
• تلفن همراه: 09194064665 / 09123629060
• آدرس: سعادت آباد، صراف‌های جنوبی، خیابان 23 (نفیس شرقی)، پلاک 6، طبقه سوم

پس تنها کاری شما که باید انجام دهید، پیدا کردن یک مرکز تخصصی در زمینه زیبایی و رنگ و لایت است. تنها در این صورت است که از صرف زمان و پرداخت هزینه برای رنگ و هایلایت مو، راضی و خشنود خواهید بود.

سالن هیدا بیوتی با بیش از 20 سال سابقه، با افتخار در خدمت تمام همشهریان عزیز و مراجعین محترم می باشد. برای مشاوره رایگان با کارشناسان هیدا بیوتی در تماس باشید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *