اصلاح ابرو دخترانه در سالن زیبایی هیدا بیوتی

برداشتن ابرو کاری است که نیاز به تمرین بسیار دارد و در صورت بروز یک اشتباه در اصلاح ابرو، ممکن است از زیبایی چهره فرد کاسته شود. امروزه با توجه به مد ابروهای دخترانه بسیار طرفدار دارند.

به همین جهت اصلاح ابرو دخترانه از کارهایی است که آگاهی از نکات و نحوه انجام آن در زیبایی بسیار موثر است. توصیه می‌شود تا برای اطلاعات بیشتر این مقاله در سایت هیدا بیوتی که پرطرفدارترین سالن زیبایی می‌باشد، مطالعه کنید.

ابزارهای اصلاح ابرو دخترانه :

ابزارهای مختلفی مانند موچین، موم و نخ برای اصلاح ابرو وجود دارند. برای یادگیری اصلاح نیاز است تا از قبل ابزارهای آن را آماده کرده‌باشید. این ابزارآلات در هر فروشگاهی قابل رویت است و شما بنابر نیاز خود قادر به خرید هر یک از آن‌ها خواهید بود.

از طرفی برای سهولت تازه کارها نیز وسایل متعدد بسیاری به چشم می‌خورند. حال سوالی که برای بسیاری از افراد رخ می‌دهد این است که کدام یک از این ابزارها مناسب‌ترین گزینه برای اصلاح می‌باشد؟ اکثر متخصصان در این حوزه موچین را انتخاب می‌کنند.

زیرا این روش دقیق‌ترین تکنیک برای برداشتن ابرو است. از طرفی استفاده مداوم و طولانی از موم یا وکس می‌تواند در آینده منجر به افتادگی پوست می‌شود.

اصلاح ابرو دخترانه متناسب با مدل چشم :

چند ترفند برای جلوگیری از ایجاد درد هنگام اصلاح ابرو

برای اینکه ابروها زیبایی چشم‌ها را نمایان‌تر کنند، باید فرم متناسب با چشم‌ها و صورت داشته‌باشند. علاوه بر اندازه چشم‌ها، فاصله آن‌ها از همدیگر نیز اهمیت زیادی در روش اصلاح ابرو دخترانه دارد.

برخی از افرادی که از چشمان نزدیک بهره‌مند هستند، می‌توانند با مدل دادن صحیح به ابروهایشان زیبایی چهره خود را بیشتر کنند، طوری که فاصله چشمان به نظر نرسد. از دیگر مدل‌های اصلاح ابرو دخترانه که متناسب با مدل چشم هستند، به شرح زیر می‌باشند.


• چشم‌های گرد: کسانی که چشم‌هایی گرد دارند، باید طوری ابروهای آن‌ها اصلاح شوند که از گردی صورت آن‌ها بکاهد. در نتیجه باید کمان ابرو را حذف کنید.


• چشم‌های درشت و کشیده: اگر تمایلی ندارید که چشم‌های درشت شما درشت‌تر دیده شود، بهتر است تا از مدل ابروهایی که برای چشمان گرد توصیه می‌شود، به کار بگیرید. با این حال اگر این مدل با چهره شما سازگار نیست، پیشنهاد می‌شود تا از ابرو با قوس بالا استفاده کنید. دقت داشته‌باشید که اگر چشم‌هایتان درشت است، به هیچ وجه ضخامت ابرو را کم نکنید.


• چشم‌های ریز و کوچک: برای چشمان ریز و کوچک هر چقدر ابروها بلند و کشیده‌تر باشند، چشم‌ها درشت‌تر به نظر می‌رسند. از این رو بهتر است شما از قد ابروهایتان کم نکنید. همچنین امروزه ابروهای پهن توجه اغلب خانم‌ها را به سمت خود جلب کرده‌اند و اگر ابروهای پرپشتی دارید، بهتر است به کمک این مدل‌ها به ابروهایتان حالت و فرم زیبایی بدهید.


• چشم‌های نزدیک به هم: کسانی که چشم‌های نزدیک به هم دارند، بهتر است تا ابروهای خود را از هم فاصله دهند تا از نزدیکی چشم‌ها به یکدیگر کم کنند.


• چشم‌های دور از هم: اگر چشم‌هایتان دور از هم هستند و می‌خواهید فاصله آن‌ها را تا امکان به هم نزدیک کنید. بهتر است تا سر ابروها را بهم نزدیک‌تر نمایید.

روش‌های جایگزین اصلاح ابرو دخترانه با نخ :

امروزه با پیشرفت تکنولوژی روش‌های بسیاری به جهت زیبا نشان دادن ابروها وجود دارند. علاوه بر اصلاح ابرو دخترانه با نخ، شما قادر خواهید بود تا از روش‌های جایگزین برای بهتر نشان دادن ابروهای خود استفاده کنید.

از این راهکارها می‌توان به تاتو، هاشور، فیبروز و کاشت اشاره کرد. هر کدام از این موارد مزایای مختلفی دارند، با انجام هر یک شما در هنگام اصلاح ابرو دخترانه خود دیگر نیاز به تیغ و ترفندهای اصلاح نخواهید داشت. بلکه با کمک وکس یا نخ تنها موهای خارج از کادر ابرو را اصلاح می‌کنید.

بیشتر بدانید : کاشت مژه

بیشتر بدانید : اصلاح ابرو

چند ترفند برای جلوگیری از ایجاد درد هنگام اصلاح ابرو :

اصلاح ابرو دخترانه متناسب با مدل چشم

روش‌های بسیاری به جهت جلوگیری از ایجاد درد به هنگام اصلاح ابرو دخترانه به چشم می‌خورند. در مرحله اول کافی است تا ابروهای خود را با یخ بی‌حس کنید تا درد کم‌تری را شاهد باشید.

بعد از آن روی ابروهای خود دستمال گرم بگذارید تا به باز شدن منافذ پوست کمک کند. به علاوه شما قادر خواهید بود تا با استفاده از ژل بی‌حسی درد را تا حد ممکن کاهش دهید.

بیشتر بدانید : منظور از هایلایت مو چیست؟

بیشتر بدانید : خدمات طراحی ناخن

بیشتر بدانید : منظور از رنگ و لایت مو چیست؟

چه زمانی بهترین وقت برای اصلاح ابرو است؟

ابروها عضو بسیار مهم و تاثیرگذار در زیبایی و ترکیب صورت شما هستند، به همین دلیل آراستن و مرتب کردن آن‌ها نیاز به دقت و ظرافت زیاد دارد. بهترین زمان برای برداشتن ابرو بعد از حمام است.

برای اصلاح ابروهایتان ابتدا دوش آب گرم بگیرید تا ریشه موهایتان شل شوند. هنگامی که از آب ولرم برای استحمام استفاده می‌کنید، بخار آب باعث باز شدن فولیکول‌های مو و منافذ موجود در آن می‌شود. در نتیجه اصلاح ابرو و شکل دادن به آن آسان‌تر می‌گردد.

باورهای غلط در اصلاح ابرو :

ابروها بی‌شک یکی از اجزای اصلی صورت می‌باشد که در حالت چهره فرد تاثیر بسیاری دارد. شکل ابرو می‌تواند به ظاهر شما جلوه دهد یا نتیجه عکس داشته‌باشد.

به همین دلیل آگاهی از نکات مهم در هنگام اصلاح ابرو کمک شایانی به شما در داشتن ابروهای بی‌نقص می‌کند. در نتیجه توصیه می‌شود تا این نکات را حتما به یاد داشته‌باشید تا اشتباهاتی در اصلاح برای شما رخ دهد. این اشتباهات رایج عبارتند از:


• استفاده از موچین قدیمی
• کندن مقدار زیادی مو از کناره‌های ابروها
• ایجاد قوس زیاد در ابرو
• استفاده بیش از حد از مداد ابرو

سخن آخر :

در هنگام اصلاح ابرو دخترانه به مدل انتخابی خود، بسیار توجه نمایید چرا که در صورت عدم مغایرت مدل ابرو با دیگر اجزای صورت، فرد زیبایی خود را از دست می‌دهد. بنابراین باید زمان زیادی را صرف رویش مجدد موهای ابرو خود کند.

در نتیجه در این مقاله سعی کرده‌ایم تا به بررسی اصلاح ابرو متناسب با مدل چشم و ابزارهای مربوطه به جهت انجام این کار بپردازیم. شایان ذکر است که بهترین اقدامی که می‌توانید برای زیبایی هر چه بیشتر ابروهای خود انجام دهید، مراجعه به یک فرد متخصص در این حوزه می‌باشد.

به طور کلی، سالن زیبایی “هیدا” با تمرکز بر تخصص، کیفیت و رضایت مشتریان خود، یک مقصد اصلی برای اصلاح ابرو دخترانه و ارائه خدمات زیبایی در تهران محسوب می‌شود. اگر به دنبال تجربه‌ای متفاوت و خاص در مراقبت از ناخن‌های خود هستید، “هیدا” یکی از گزینه‌های ایده‌آل برای شماست.

کارشناسان هیدا بیوتی آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان هستند که از طریق راه‌های ارتباطی زیر می‌توانید با مجموعه در تماس باشید:
• تلفن ثابت: 88695161-021
• تلفن همراه: 09194064665 / 09123629060
• آدرس: سعادت آباد، صراف‌های جنوبی، خیابان 23 (نفیس شرقی)، پلاک 6، طبقه سوم

سالن هیدا بیوتی با بیش از 20 سال سابقه، با افتخار در خدمت تمام همشهریان عزیز و مراجعین محترم می باشد. برای مشاوره رایگان با کارشناسان هیدا بیوتی در تماس باشید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *