رنگ و لایت روی موی کوتاه در سالن زیبایی هیدا بیوتی

موی کوتاه، جذابیت فوق العاده ای دارد و اگر بتوانید بهترین مدل های رنگ و لایت موی کوتاه را در کنار آن انتخاب کنید، قطعا جذابیت آن دوچندان خواهد شد. نگران نباشید! ما در ادامه راهنمای کاملی برای انتخاب بهترین مدل های رنگ و لایت موی کوتاه را برایتان آماده کرده ایم که پیشنهاد می کنیم حتما تا انتهای آن را بخوانید.پس با ما در هیدا بیوتی همراه باشید.

جذابیت رنگ و لایت موی کوتاه

جذابیت رنگ و لایت روی موی کوتاه

برای مدت های طولانی، موهای بلند بهترین و زیباترین استایل مو در بین زنان بوده است. اما در سال های اخیر، انواع کّپ ها و هیرکات های زیبا و حرفه ای، باعث شده اند تا سنگینی کفه ترازو به سمت مدل موهای کوتاه بیشتر شود. یعنی موهایی با قد کوتاه تا متوسط، جذابیت بیشتری برای بانوان و دختران ایجاد کرده اند و اولین چیزی که باعث شده چنین جذابیتی در آن ایجاد شود، حرفه ای بودن سبک کوتاهی موهاست.
• پس در درجه اول، لازم است موهایتان را به دست یک آرایشگر حرفه ای بسپارید و مدل موی کوتاهی که با فرم صورت و گردن شما هماهنگی داشته باشد را انتخاب نمایید (البته با مشاوره آرایشگرتان).
• در درجه دوم، باید جذابیت موهای کوتاه را با رنگ و لایت موی کوتاه بیشتر کنید.
البته فرقی نمی کند که موهای شما کوتاه است یا بلند، هر چه که باشد بعد از مدتی، یکنواخت و تکراری می شود. بهترین راه برای اینکه از یکنواخت شدن استایل موهایتان جلوگیری کنید، این است که روی آنها یک هایلایت زیبا اجرا کنید. خب بیایید برگردیم به موهای کوتاه

بیشتر بدانید : کاشت مژه

بیشتر بدانید : اصلاح ابرو

موهای کوتاه و رنگ و لایت

موهای کوتاه، خیلی بیشتر از موهای بلند می توانند انتظارات شما را در انتخاب رنگ و لایت برآروده کنند. چرا؟

  1. چون موهای کوتاه به هزینه کمتری برای رنگ و لایت نیاز دارند.
  2. موهای کوتاه را به هر رنگی که بخواهید می توانید دربیاورید. چون تغییر رنگ در آنها خیلی سریع و ساده تر و کم دردسرتر است.
  3. موهای کوتاه مراقبت کمتری می خواهند.
  4. ترمیم و آپدیت رنگ و لایت موی کوتاه ساده تر است.
    پس اگر موهایتان کوتاه است یا قصد دارید آنها را کوتاه کنید، پیشنهاد می کنیم در این تابستان، به استقبال مدل های مختلف رنگ و لایت موی کوتاه هم بروید و زیبایی و جذابیت خود را بیشتر کنید.

راهنمای انتخاب بهترین رنگ و لایت موی کوتاه

راهنمای انتخاب بهترین رنگ و لایت روی موی کوتاه

انواع رنگ و لایت های فانتزی

فکرش را بکنید که از رنگ مو یا هایلایت آبی یا سبز و یا حتی زرد خوشتان بیاید. مسلما امتحان کردن چنین هایلایت هایی روی موهای کوتاه بهتر خواهد بود. پس اگر رنگ مو هایلایت فانتزی را می پسندید، بهتر است آن را روی موهای کوتاه امتحان کنید.

مش سوزنی

مش سوزنی یک تکنیک زیبا اما دردناک است. حتی حرفه ای ترین هیرکالریست ها هم نمی توانند آن را روی موهای بلند، بدون درد انجام دهند، اما روی موهای کوتاه چرا. پس درنگ نکنید و اگر موهایی با لایت بسیار پر را دوست دارید، مش سوزنی انتخاب خوبی بسیار خوبی است.

هایلایت کاراملی و مسی

کاراملی و مسی، دو رنگ زیبا هستند که حتی می توانید آنها را ترکیب هم کنید. یعنی سایه هایی از رنگ مسی و کاراملی را در موها بزنید. خوبی این ترکیب این است که فرقی نمی کند موهایتان چقدر کوتاه و یا چقدر بلند است.

انواع بلوند

سایه های مختلف بلوند را امتحان کنید. بسته به اینکه رنگ پوستتان چقدر تیره یا روشن باشد، هایلایت های بلوند گرم تا یخی را روی آنها بزیند و مطمئن باشید که بهترین رنگ و لایت موی کوتاه را انتخاب کرده اید.

آمبره روی موهای باب

اگر مدل موی کوتاه باب را می پسندید (باب کوتاه، متوسط تا بلند)، حتما هایلایت مو آمبره را هم امتحان کنید. در این سبک هایلایت، موها در ابتدا تیره و در انتها به نهایت روشنی خود می رسند. تازه می توانید رنگ موی تکه ای را هم با آن ترکیب کنید. یعنی موهای جلوی پیشانی را هم روشن (به رنگ انتهای موها) نمایید.

مدل موی پیشکسی و هایلایت یخی

برای رنگ و لایت موی کوتاه با مدل پیکسی، می توانید از هایلایت های یخی کمک بگیرید. کافیست موهای جلوی سر و به طور کلی موهایی که قد بلندتری نسبت به دیگر قسمت ها دارند را بلوند یخی کنید. با دکلره کردن این قسمت ها، می توانید در رنگ ساژهای بعدی، انواع هایلایت فانتزی را هم امتحان کنید.

یکدست بلوند

یک تغییر بزرگ دیگر را هم می توانید با رنگ و لایت موی کوتاه تجربه کنید و آن هم، بلوند کردن کامل و یکدست موهاست. نگران نباشید حتی افراد سبزه با تن رنگ پوست گرم هم می توانند این تغییر بزرگ را تجربه کنند. بلوندهایی که در آنها تناژ رنگ زیتونی، کاراملی و عسلی وجود دارد، انتخاب های خوبی برای رنگ پوست تیره هستند.

بیشتر بدانید : منظور از هایلایت مو چیست؟

بیشتر بدانید : منظور از رنگ و لایت مو چیست؟

20 مدل رنگ و لایت موی کوتاه

بیشتر بدانید : خدمات طراحی ناخن

بیشتر بدانید : خدمات منیکور و پدیکور

برای دریافت مشاوره با کارشناسان سالن زیبایی هیدا بیوتی با ما در تماس باشید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *